Masáže, koupele, zábaly, solná jeskyně, poradenství v Třeboni

Napište nový záznam do knihy návštěv

 
 
 
 
 
 
 
Položky označené * jsou povinné.
Váš e-mail nebude publikován.
Zdůvodů bezpečnosti ukládáme IP adresu 3.210.184.142.
Váš příspěvek bude zobrazen v knize návštěv poté, co jej zrevidujeme.
Vyhrazujeme si právo editovat, smazat nebo nepublikovat některé příspěvky.
48 entries.
Kamila Kamila z místa Praha 6 wrote on 8.11.2016
Užili jsme si s manželem oba perfektní relax. Paní masérka je krásný člověk a ruce - ty pozlatit :-). Odblokovala mi vše, co mě léta trápilo a krásně jsme si k tomu navíc popovídaly. Škoda, že nemohu jezdit častěji. Tuhle očistu těla i duše opravdu doporučuji všem. A Vám, paní Marcelko, mockrát děkuji a přeji vše dobré.
MAJKA MAJKA z místa NOVOSEDLY NAD NEZARKOU wrote on 25.10.2016
UZASNA PANI MASERKA, OCHOTNA A PORADI S PROBLEMEM, MUZU VSEM JEN DOPORUCIT.
Jana a Štefan Jana a Štefan z místa Louny wrote on 6.10.2016
Dobrý den, nemůžu jinak než se ztotožnit se spoustou velice spokojených návštěvníku třeboňské solné jeskyně! Sami jsme navštívili toto místo a byla to dobrá volba! Moc děkujeme za odbornou masáž, určitě nebyla poslední, pojedeme tam ještě letos! Moc děkujeme a zdravíme.
Ryzcovi Ryzcovi z místa Mníšek pod Brdy wrote on 16.9.2016
Na masáže a koupele jezdíme s manželem pravidelně, velmi nám to pomáhá k celkové regeneraci. Vždy se moc těšíme, vše je super. Stojí to opravdu za tu cestu/150km/, kterou vždy absolvujeme.
Šaškovi Šaškovi z místa Plzeň wrote on 7.9.2016
Před týdnem jsme navštívili v rámci relaxačního balíčku pro seniory solnou jeskyni a absolvovali rašelinovou koupel. Byli jsme velice spokojení s přístupem a službami paní Ing. M. Milotové. Děkujeme a přejeme hodně zdaru v práci.
Jan Jan z místa Ledenice wrote on 4.9.2016
Dobrý den, včera jsem byl opět v solné jeskyni.. Dopřál jsem si rašelinový zábal a pak ještě masáž s Úžasnou paní masérkou. Má moc šikovné ruce, opět jsem si pěkně popovídal a hlavně po proceduře se člověk cítí o 20 let mladší... To nepíši o tom, že si připadáte jak doma u maminky... Ještě jednou Vřele doporučuji..:-) Honza
Jan Jan z místa Ledenice wrote on 28.8.2016
Dobrý večer, solnou jeskyni a šikovnou paní masérku Vřele Doporučuji Všem... 🙂 Je Velice šikovná a ještě si člověk pěkně popovídá... 🙂 A co dělají bolavá záda..? Nebolí a cítím se skvěle... 🙂 Honza
Jožka a Simča Jožka a Simča z místa Mikulov (Pálava) 🙂 wrote on 21.8.2016
Příjemná obsluha s velkým smyslem pro humor a šikovnýma rukama a hlavně velkou znalostí svého oboru způsobila, že jsme měli nádherný zážitek na celý život a hlavně velké antistresové uvolnění a skvělých pár čtvrtečních hodin 🙂 plus vznik přátelství, takže co si více přát. Zdravíme a pozdravujem z jižní Moravy...
Lenka Lenka z místa Praha wrote on 21.7.2016
Na doporučení jsem vyzkoušela masáž od p. Milotové. Byla jsem nadšena , úžasná úleva a uvolnění. Moc doporučuji.
František a Petra František a Petra z místa Dlouhá Brtnice wrote on 28.6.2016
Krásný den, při našich toulkách překrásnou Třeboní jsme se také zastavili v solné jeskyni. Všichni na nás byli moc milí. Manželovi solná jeskyně velice pomohla na kožní problém a já jsem se cítila jako znovuzrozená. Tuto solnou jeskyni velmi doporučuji a rozhodně se sem zase vrátíme! S pozdravem Petra a František Zažímalovi
Josef a Marie Josef a Marie z místa Žďár nad Sázavou wrote on 16.5.2016
Zdravíme, v minulých dnech jsme navštívili v Třeboni solnou jeskyni a paní masérku Milotovou. Byli jsme velice spokojeni, je to úžasná a velice milá paní. Manžela zbavila po dvou masážích bolesti zad. Moc děkujeme!!! 🙂
Eva Kofnovcová Eva Kofnovcová wrote on 24.4.2016
Zdravím, před týdnem jste mě zbavila třičtvrtě roku trvající bolesti v pravém rameni. Je to obrovská úleva. Strašně moc Vám děkuji a přeji Vám jen to nejlepší, ať se Vám daří!
Petr Petr z místa Hluboká nad Vltavou wrote on 4.4.2016
1.4. jsem absolvoval masáž zad a nohou spolu s pobytem v solné jeskyni u paní Marcelky (ne nebyl to apríl). Druhý den jsem běžel v Praze půlmaraton. Letos poprvé jsem poznal, jak důležitá tato masáž byla. Vždy jsem po 21 km běhu velice trpěl, ale v sobotu moje tělo fungovalo úplně jinak. Samozřejmě, že únava byla, ale ne utrpení. Chci všem tuto dámu, její skvělé služby a zlaté ručičky jen doporučit.
Fikarovi Fikarovi wrote on 20.3.2016
Prožili jsme týden plny péče, milé společnosti a odpočinku. Těšíme se na další shledáni.
Věra S. Věra S. z místa Lišov wrote on 23.2.2016
Super pobyt ve Vaší solné jeskyňce, všem známým určitě doporučím. Děkuji.
Eva Kubátová Eva Kubátová wrote on 13.2.2016
Naprostá spokojenost, skvěle služby i personál 🙂 super zprijemneni pobytu v krásné Třeboni. Všem vřele doporučuji. 🙂
Marie Marie z místa Pardubice wrote on 29.1.2016
Vynikající masáž, poradenství. Moc se mi ulevilo od bolesti. Byla jsem pouze navštívit sestru, která je v lázních, škoda, že pani Marcelka je tak daleko.
Vladimír a Iva Vladimír a Iva z místa J.Hradec wrote on 29.1.2016
Naprostá spokojenost, vždy při pobytu v Třeboni využíváme zlaté ručičky pani masérky. Všem vřele doporučujeme a děkujeme.
Marie Marie z místa Příbram wrote on 26.1.2016
Masáže i zábaly jsou úžasné. Solná jeskyně nám velice vyhovuje. Paní masérka má zlaté ručičky. Rádi do Třeboně k paní Marcelce jezdíme.
Alena Alena z místa Lišov wrote on 21.1.2016
Solná jeskyně je úžasná a podle nás nejlepší v okolí. Ještě ráno cítíme z oblečení i z vlasů sůl, což se nám jinde opravdu nestalo. I děti jednohlasně volí vždy Třeboň! A paní je tam absolutně nejlepší. Spokojenost.