Masáže, koupele, zábaly, solná jeskyně, poradenství v Třeboni

Napište nový záznam do knihy návštěv

 
 
 
 
 
 
 
Položky označené * jsou povinné.
Váš e-mail nebude publikován.
Zdůvodů bezpečnosti ukládáme IP adresu 44.210.21.70.
Váš příspěvek bude zobrazen v knize návštěv poté, co jej zrevidujeme.
Vyhrazujeme si právo editovat, smazat nebo nepublikovat některé příspěvky.
50 entries.
Vladimír Vladimír wrote on 19.4.2017
Dobrý den, již druhý rok navštěvujeme Třeboň a Bertiny lázně, ale letos poprvé, jsme dostali nábídku na masáže v solné jeskyni, paní Marcely. Takový krásný přístup, jaký má paní Marcela, to se opravdu nevidí. Člověk si u ní opravdu odpočine, řekl bych že si tam člověk vyčistí i mozek, v nezávazném hovoru, jak tu již bylo psáno, zapomenete na všední starosti a oddáváte se slasti vyvolané dotyky jejích rukou. Doufám, že se brzy vrátím pod její ruce, děkujeme paní Marcelko. Přál bych Vám hodně dlouho takového elánu jakým oplýváte. Láďa a Kája z Prahy. Těšíme se na další setkání.
Růžena Růžena z místa Ledenice wrote on 27.11.2016
Dobrý den, již téměř rok využívám služeb paní Marcelky. Ani ne tak pro bolest, ale pro radost. Od ní připravená koupel, masáž ... to prostě nemá chybu! Ochota, úsměv ráno, v poledne nebo třeba v 9 hod. večer, to se prostě hned tak nevidí. A po skvělé koupeli, úžasné masáži (a nezávazném popovídání si) odpočinek v solné jeskyni.... už se těším na příště. Paní Marcelko, děkuji a přeji ať Vám ta energie dlouououho vydrží. A kdo mi nevěří, dojděte se přesvědčit.
Kamila Kamila z místa Praha 6 wrote on 8.11.2016
Užili jsme si s manželem oba perfektní relax. Paní masérka je krásný člověk a ruce - ty pozlatit :-). Odblokovala mi vše, co mě léta trápilo a krásně jsme si k tomu navíc popovídaly. Škoda, že nemohu jezdit častěji. Tuhle očistu těla i duše opravdu doporučuji všem. A Vám, paní Marcelko, mockrát děkuji a přeji vše dobré.
MAJKA MAJKA z místa NOVOSEDLY NAD NEZARKOU wrote on 25.10.2016
UZASNA PANI MASERKA, OCHOTNA A PORADI S PROBLEMEM, MUZU VSEM JEN DOPORUCIT.
Jana a Štefan Jana a Štefan z místa Louny wrote on 6.10.2016
Dobrý den, nemůžu jinak než se ztotožnit se spoustou velice spokojených návštěvníku třeboňské solné jeskyně! Sami jsme navštívili toto místo a byla to dobrá volba! Moc děkujeme za odbornou masáž, určitě nebyla poslední, pojedeme tam ještě letos! Moc děkujeme a zdravíme.
Ryzcovi Ryzcovi z místa Mníšek pod Brdy wrote on 16.9.2016
Na masáže a koupele jezdíme s manželem pravidelně, velmi nám to pomáhá k celkové regeneraci. Vždy se moc těšíme, vše je super. Stojí to opravdu za tu cestu/150km/, kterou vždy absolvujeme.
Šaškovi Šaškovi z místa Plzeň wrote on 7.9.2016
Před týdnem jsme navštívili v rámci relaxačního balíčku pro seniory solnou jeskyni a absolvovali rašelinovou koupel. Byli jsme velice spokojení s přístupem a službami paní Ing. M. Milotové. Děkujeme a přejeme hodně zdaru v práci.
Jan Jan z místa Ledenice wrote on 4.9.2016
Dobrý den, včera jsem byl opět v solné jeskyni.. Dopřál jsem si rašelinový zábal a pak ještě masáž s Úžasnou paní masérkou. Má moc šikovné ruce, opět jsem si pěkně popovídal a hlavně po proceduře se člověk cítí o 20 let mladší... To nepíši o tom, že si připadáte jak doma u maminky... Ještě jednou Vřele doporučuji..:-) Honza
Jan Jan z místa Ledenice wrote on 28.8.2016
Dobrý večer, solnou jeskyni a šikovnou paní masérku Vřele Doporučuji Všem... 🙂 Je Velice šikovná a ještě si člověk pěkně popovídá... 🙂 A co dělají bolavá záda..? Nebolí a cítím se skvěle... 🙂 Honza
Jožka a Simča Jožka a Simča z místa Mikulov (Pálava) 🙂 wrote on 21.8.2016
Příjemná obsluha s velkým smyslem pro humor a šikovnýma rukama a hlavně velkou znalostí svého oboru způsobila, že jsme měli nádherný zážitek na celý život a hlavně velké antistresové uvolnění a skvělých pár čtvrtečních hodin 🙂 plus vznik přátelství, takže co si více přát. Zdravíme a pozdravujem z jižní Moravy...
Lenka Lenka z místa Praha wrote on 21.7.2016
Na doporučení jsem vyzkoušela masáž od p. Milotové. Byla jsem nadšena , úžasná úleva a uvolnění. Moc doporučuji.
František a Petra František a Petra z místa Dlouhá Brtnice wrote on 28.6.2016
Krásný den, při našich toulkách překrásnou Třeboní jsme se také zastavili v solné jeskyni. Všichni na nás byli moc milí. Manželovi solná jeskyně velice pomohla na kožní problém a já jsem se cítila jako znovuzrozená. Tuto solnou jeskyni velmi doporučuji a rozhodně se sem zase vrátíme! S pozdravem Petra a František Zažímalovi
Josef a Marie Josef a Marie z místa Žďár nad Sázavou wrote on 16.5.2016
Zdravíme, v minulých dnech jsme navštívili v Třeboni solnou jeskyni a paní masérku Milotovou. Byli jsme velice spokojeni, je to úžasná a velice milá paní. Manžela zbavila po dvou masážích bolesti zad. Moc děkujeme!!! 🙂
Eva Kofnovcová Eva Kofnovcová wrote on 24.4.2016
Zdravím, před týdnem jste mě zbavila třičtvrtě roku trvající bolesti v pravém rameni. Je to obrovská úleva. Strašně moc Vám děkuji a přeji Vám jen to nejlepší, ať se Vám daří!
Petr Petr z místa Hluboká nad Vltavou wrote on 4.4.2016
1.4. jsem absolvoval masáž zad a nohou spolu s pobytem v solné jeskyni u paní Marcelky (ne nebyl to apríl). Druhý den jsem běžel v Praze půlmaraton. Letos poprvé jsem poznal, jak důležitá tato masáž byla. Vždy jsem po 21 km běhu velice trpěl, ale v sobotu moje tělo fungovalo úplně jinak. Samozřejmě, že únava byla, ale ne utrpení. Chci všem tuto dámu, její skvělé služby a zlaté ručičky jen doporučit.
Fikarovi Fikarovi wrote on 20.3.2016
Prožili jsme týden plny péče, milé společnosti a odpočinku. Těšíme se na další shledáni.
Věra S. Věra S. z místa Lišov wrote on 23.2.2016
Super pobyt ve Vaší solné jeskyňce, všem známým určitě doporučím. Děkuji.
Eva Kubátová Eva Kubátová wrote on 13.2.2016
Naprostá spokojenost, skvěle služby i personál 🙂 super zprijemneni pobytu v krásné Třeboni. Všem vřele doporučuji. 🙂
Marie Marie z místa Pardubice wrote on 29.1.2016
Vynikající masáž, poradenství. Moc se mi ulevilo od bolesti. Byla jsem pouze navštívit sestru, která je v lázních, škoda, že pani Marcelka je tak daleko.
Vladimír a Iva Vladimír a Iva z místa J.Hradec wrote on 29.1.2016
Naprostá spokojenost, vždy při pobytu v Třeboni využíváme zlaté ručičky pani masérky. Všem vřele doporučujeme a děkujeme.