Masáže, koupele, zábaly, solná jeskyně, poradenství v Třeboni

Napište nový záznam do knihy návštěv

 
 
 
 
 
 
 
Položky označené * jsou povinné.
Váš e-mail nebude publikován.
Zdůvodů bezpečnosti ukládáme IP adresu 34.207.230.188.
Váš příspěvek bude zobrazen v knize návštěv poté, co jej zrevidujeme.
Vyhrazujeme si právo editovat, smazat nebo nepublikovat některé příspěvky.
49 entries.
Jaroslav Procházka Jaroslav Procházka z místa Lovosice wrote on 1.9.2021
Dnes 1.9.2021 jsem si opravdu užil hodinku masáže a jsem opravdu spokojen. Příjemné prostředí a paní masérka,no co říct,vřele doporučuji.
Veronika Hack Veronika Hack z místa Ústí nad Labem wrote on 7.11.2019
Dnes přátelé, jsme s manželem zažili nejúžasnější masáž v solné jeskyni, jaká je jen možná. Paní Marcelka je naprosto úžasná masérka, ta její energie a ty úžasné ruce, s námi udělaly divy. S manželem trpíme na bolesti bederní páteře, po masáži v solné jeskyni od paní Marcelky se nám výrazně ulevilo. Byl to neuvěřitelný zážitek, jak souhra energií z jeskyně, tak energie paní Marcelky. Nedá se slovy popsat, jak skvělá a citlivá bytost paní Marcelka je. Obdivuji Váš elán a nasazení, moc rádi se za Vámi vrátíme. Ještě jednou mnohokrát děkujeme a přejeme mnoho úspěchů a zdraví. Verunka a Fanoušek Hack z Ústí nad Labem :-*
Zdeněk Zdeněk z místa Znojmo wrote on 23.9.2019
Děkujeme za příjemnou péči, kterou jste nám věnovala během našeho prodlouženého relaxačního víkendu. Hezky jsme se u vás "vybahnili" ve vaně ve slatinné lázni a potom jsme si užili masáže na našich poničených zádových partiích. Také odpočinek v solné jeskyni byl pro naše nervy léčivý a hezky jsme si při tom všem s vámi povykládali. Kousek Vaší nezkrotné energie jsme si odnesli s sebou, doufejme, že vám nebude chybět pro ostatní vaše hosty... Díky moc a někdy zase na shledanou!
Jindřich Novák Jindřich Novák z místa Praha wrote on 21.8.2019
Nevím, kde berete tu spoustu energie, ale na své klienty ji přenášíte velmi spolehlivě. Poprvé jsem zažil masáž, která byla to pravé ořechové. We are very satisfied with our visit at this place. The massage was in one word: GREAT.
Dana Dana z místa Praha wrote on 1.2.2019
Odborně provedená masáž, profesionální přístup, krásné prostředí v solné jeskyni. Po masáži u pí. Milotové se budete cítit skvěle a budete se vracet jako my s manželem. Jezdíme za ní na masáže až z Prahy. Zbavila nás našich zdravotních problémů, které před tím žádný masér neodstranil. Zhubla jsem 7 kg. Prostě úžasná masáž od úžasného člověka. Vyzkoušejte, vřele doporučuji. Dana 🙂
Petra Petra z místa Praha wrote on 28.1.2019
Děkujeme za koupel, masáž i posezení v jeskyni, bylo to moc fajn a přispělo významně k pohodě při našem odpočinkovém víkendu v Třeboni. Rádi si to někdy zopakujeme! Zdravíme srdečně, Petra a Kuba
Hanka Hanka z místa Jindřichův Hradec wrote on 1.12.2018
I já se připojuji k velké řadě spokojených lidiček. Při prvním vstupu do "království " :))) paní ing. Milotové jsem byla jak Alenka v říši divů - neuvěřitelná pohoda dýchá ze všech koutů, takové opravdové odpočinutí od života, které umocňuje paní Marcelka svou osobností. Je to veliká znalkyně lidského těla, ale také lidské duše, kterou dokáže pohladit, vždy s úsměvem na rtech. Má můj velký dík, obdiv a vždy se na její "zlaté ručičky" moje zubožená záda těší. Vřele všem doporučuji. Vzácná to žena, řekla by babička :)))
Soňa Soňa z místa Pardubice wrote on 17.7.2018
Marcelko, moc Vám děkuji za úžasnou masáž, která mě postavila na nohy, také za krásný lidský přístup, který v dnešní době bohužel není samozřejmostí, a také s poděkováním se připojuje i můj manžel, za super masáž v solné jeskyni, rádi se k Vám budeme vracet. Přejeme Vám mnoho spokojených zákazníků, také hodně zdraví a štěstí Soňa a Oldřich z Pardubic
Vendulka Vendulka z místa České Budějovice wrote on 21.6.2018
Milá Marcelko, děkuji za krásné prostředí v solné jeskyni, za odebrání ,,batohu" z mých zad, kdy se dostavila neuvěřitelná úleva, za skvělé popovídání. Brzy mě tam máte znova a moc se těším! Vendulka + kluk fousatý
Jitka Jitka z místa Praha 6 wrote on 20.6.2018
Jo to skvělé, mohu jen doporučit .....
Míra Míra z místa Veselí wrote on 23.5.2018
Touto cestou bych chtěl poděkovat paní Marcelce za její zlaté ruce, neboť jak jí vždy říkám "moje záda se na Vás neskonale těší". Takových lidí je na světě málo jako je paní Marcelka, je takové naše sluníčko: pohladí po těle i na duši, i když na ni poznám, že jí občas samotné do zpěvu také není, nic na sobě nedá znát a okamžitě se snaží vytvořit příjemnou náladu, a to nejen hudbou, ale i svým osobním přístupem a jak jsem již zmiňoval hlavně má zlaté ruce, bez kterých by má záda již dávno zkolabovala. Moc Vám paní Marcelko děkuji a i nadále budu Váš vděčný zákazník.
Martina Martina z místa Chropyně wrote on 25.4.2018
Milá paní Marcelko, Vaše úžasné ruce a zlaté srdce byly pro mne přesně to, co moje bolavá záda potřebovala. Mockrát Vám děkuji Martina 😍👍
Zdenka Kopecká Zdenka Kopecká z místa Teplice wrote on 24.4.2018
Pro mne a moji kamarádku milý zážitek - přišly jsme rozlámané a unavené a odcházely nabité tou nejlepší energií - velice Vám děkujeme za příjemně strávenou dobu, za Vaše léčivé ruce a milý úsměv! Těšíme se na příště! Ať se Vám daří! Zdenka
Roman Roman z místa Třeboňsko wrote on 14.3.2018
Níže popsané v této knize mohu jen potvrdit. Kromě příjemného prostředí i přístupu paní masérky má človíček dosti času nejen vnímat příjemnou a uvolňující masáž, ale užívat si jak s oblibou říkám "vyčištění šuplíků v hlavě." Nikam se nechvátá, protože nikde nečekají další nervozní zákazníci,..., prostě vše je v klidu, v pohodě a na vše dost času. Už nesmrtelný Platón říkal: „Největší chybou lékařů je, že se snaží léčit tělo, aniž by léčili duši. Přitom tělo a duše jedno jsou. Nelze je léčit odděleně.“ Zde u paní Marcelky by jistě řecký filosof zaplesal.
Ladislava Ladislava z místa Makotrasy wrote on 3.3.2018
Moc dekujeme za skvelou masaz pani Marcely. Ja i moje dcera jsme byly naprosto nadsene. A to nejen z bajecne masaze, ale hlavne z lidskeho pristupu pani maserky a jejiho smyslu pro humor. Solna jeskyne taktez vynikajici. Navstivila jsem jich uz docela hodne a nikde nebyl efekt tak intenzivni. Dekujeme.
Libuše a Ivan Barochovi Libuše a Ivan Barochovi z místa Klatovy wrote on 21.2.2018
Dobrý večer, i my se přidáváme k dlouhému zástupu velice spokojených návštěvníku třeboňské solné jeskyně! Na doporučení jsme navštívili toto místo a byli jsme nadšeni . Paní Milotová ,moc děkujeme za velmi příjemné chvíle strávené s Vámi, nejen úžasné masáže a příjemné koupele, ale hlavně tu nádhernou pohodu. Rádi se budeme vracet.Moc děkujeme a zdravíme.
Zlatka Barešová Zlatka Barešová z místa Hradec Králové wrote on 8.8.2017
Děkuji Marcelko za příjemné chvíle v solné jeskyni, blahodárnou koupel s rašelinovým extraktem a tělu i duši prospěšné masáže. Ráda se sem budu vracet.
Marie Lhotová Marie Lhotová z místa Velké Meziříčí wrote on 28.7.2017
Dobrý večer, při našem dovolenkovém pobytu v krásné Třeboni jsem si zašla na masáž k paní Ing. M. Milotové. Doporučuji všem, protože setkání s paní Milotovou a zejména její masáž byla opravdu neuvěřitelná. Velmi jsem byla potěšena, jak jejím přístupem a hlavně vynikající masáží v příjemném prostředí. Pokud navštívíme Třeboň i v příštím roce, tak první cesta povede určitě k ní. Ještě jednou děkuji a přeji hodně zdraví a aby se Vám dařilo.
Eva Kofnovcová Eva Kofnovcová z místa Mirošovice wrote on 20.7.2017
Zdravím, před více jak rokem jste mě zbavila třičtvrtě roku trvající bolesti v pravém rameni. Bolest se už nevrátila. Máte zlaté ruce. Doporučila jsem vás i svým známým. Ráda bych si k vám do Třeboně zase zajela, ale stále pečuji o svého starého tatínka (92 let). Mějte se hezky. Eva Kofnovcová.
Vladimír Vladimír wrote on 19.4.2017
Dobrý den, již druhý rok navštěvujeme Třeboň a Bertiny lázně, ale letos poprvé, jsme dostali nábídku na masáže v solné jeskyni, paní Marcely. Takový krásný přístup, jaký má paní Marcela, to se opravdu nevidí. Člověk si u ní opravdu odpočine, řekl bych že si tam člověk vyčistí i mozek, v nezávazném hovoru, jak tu již bylo psáno, zapomenete na všední starosti a oddáváte se slasti vyvolané dotyky jejích rukou. Doufám, že se brzy vrátím pod její ruce, děkujeme paní Marcelko. Přál bych Vám hodně dlouho takového elánu jakým oplýváte. Láďa a Kája z Prahy. Těšíme se na další setkání.