Masáže, koupele, zábaly, solná jeskyně, poradenství v Třeboni

Napište nový záznam do knihy návštěv

 
 
 
 
 
 
 
 
Položky označené * jsou povinné.
Váš e-mail nebude publikován.
Zdůvodů bezpečnosti ukládáme IP adresu 34.228.41.66.
Váš příspěvek bude zobrazen v knize návštěv poté, co jej zrevidujeme.
Vyhrazujeme si právo editovat, smazat nebo nepublikovat některé příspěvky.
43 entries.
Hanka Hanka z místa Jindřichův Hradec wrote on 1.12.2018:
I já se připojuji k velké řadě spokojených lidiček. Při prvním vstupu do "království " :))) paní ing. Milotové jsem byla jak Alenka v říši divů - neuvěřitelná pohoda dýchá ze všech koutů, takové opravdové odpočinutí od života, které umocňuje paní Marcelka svou osobností. Je to veliká znalkyně lidského těla, ale také lidské duše, kterou dokáže pohladit, vždy s úsměvem na rtech. Má můj velký dík, obdiv a vždy se na její "zlaté ručičky" moje zubožená záda těší. Vřele všem doporučuji. Vzácná to žena, řekla by babička :)))
Soňa Soňa z místa Pardubice wrote on 17.7.2018:
Marcelko, moc Vám děkuji za úžasnou masáž, která mě postavila na nohy, také za krásný lidský přístup, který v dnešní době bohužel není samozřejmostí, a také s poděkováním se připojuje i můj manžel, za super masáž v solné jeskyni, rádi se k Vám budeme vracet. Přejeme Vám mnoho spokojených zákazníků, také hodně zdraví a štěstí Soňa a Oldřich z Pardubic
Vendulka Vendulka z místa České Budějovice wrote on 21.6.2018:
Milá Marcelko, děkuji za krásné prostředí v solné jeskyni, za odebrání ,,batohu" z mých zad, kdy se dostavila neuvěřitelná úleva, za skvělé popovídání. Brzy mě tam máte znova a moc se těším! Vendulka + kluk fousatý
Jitka Jitka z místa Praha 6 wrote on 20.6.2018:
Jo to skvělé, mohu jen doporučit .....
Míra Míra z místa Veselí wrote on 23.5.2018:
Touto cestou bych chtěl poděkovat paní Marcelce za její zlaté ruce, neboť jak jí vždy říkám "moje záda se na Vás neskonale těší". Takových lidí je na světě málo jako je paní Marcelka, je takové naše sluníčko: pohladí po těle i na duši, i když na ni poznám, že jí občas samotné do zpěvu také není, nic na sobě nedá znát a okamžitě se snaží vytvořit příjemnou náladu, a to nejen hudbou, ale i svým osobním přístupem a jak jsem již zmiňoval hlavně má zlaté ruce, bez kterých by má záda již dávno zkolabovala. Moc Vám paní Marcelko děkuji a i nadále budu Váš vděčný zákazník.
Martina Martina z místa Chropyně wrote on 25.4.2018:
Milá paní Marcelko, Vaše úžasné ruce a zlaté srdce byly pro mne přesně to, co moje bolavá záda potřebovala. Mockrát Vám děkuji Martina 😍👍
Zdenka Kopecká Zdenka Kopecká z místa Teplice wrote on 24.4.2018:
Pro mne a moji kamarádku milý zážitek - přišly jsme rozlámané a unavené a odcházely nabité tou nejlepší energií - velice Vám děkujeme za příjemně strávenou dobu, za Vaše léčivé ruce a milý úsměv! Těšíme se na příště! Ať se Vám daří! Zdenka
Roman Roman z místa Třeboňsko wrote on 14.3.2018:
Níže popsané v této knize mohu jen potvrdit. Kromě příjemného prostředí i přístupu paní masérky má človíček dosti času nejen vnímat příjemnou a uvolňující masáž, ale užívat si jak s oblibou říkám "vyčištění šuplíků v hlavě." Nikam se nechvátá, protože nikde nečekají další nervozní zákazníci,..., prostě vše je v klidu, v pohodě a na vše dost času. Už nesmrtelný Platón říkal: „Největší chybou lékařů je, že se snaží léčit tělo, aniž by léčili duši. Přitom tělo a duše jedno jsou. Nelze je léčit odděleně.“ Zde u paní Marcelky by jistě řecký filosof zaplesal.
Ladislava Ladislava z místa Makotrasy wrote on 3.3.2018:
Moc dekujeme za skvelou masaz pani Marcely. Ja i moje dcera jsme byly naprosto nadsene. A to nejen z bajecne masaze, ale hlavne z lidskeho pristupu pani maserky a jejiho smyslu pro humor. Solna jeskyne taktez vynikajici. Navstivila jsem jich uz docela hodne a nikde nebyl efekt tak intenzivni. Dekujeme.
Libuše a Ivan Barochovi Libuše a Ivan Barochovi z místa Klatovy wrote on 21.2.2018:
Dobrý večer, i my se přidáváme k dlouhému zástupu velice spokojených návštěvníku třeboňské solné jeskyně! Na doporučení jsme navštívili toto místo a byli jsme nadšeni . Paní Milotová ,moc děkujeme za velmi příjemné chvíle strávené s Vámi, nejen úžasné masáže a příjemné koupele, ale hlavně tu nádhernou pohodu. Rádi se budeme vracet.Moc děkujeme a zdravíme.
Zlatka Barešová Zlatka Barešová z místa Hradec Králové wrote on 8.8.2017:
Děkuji Marcelko za příjemné chvíle v solné jeskyni, blahodárnou koupel s rašelinovým extraktem a tělu i duši prospěšné masáže. Ráda se sem budu vracet.
Marie Lhotová Marie Lhotová z místa Velké Meziříčí wrote on 28.7.2017:
Dobrý večer, při našem dovolenkovém pobytu v krásné Třeboni jsem si zašla na masáž k paní Ing. M. Milotové. Doporučuji všem, protože setkání s paní Milotovou a zejména její masáž byla opravdu neuvěřitelná. Velmi jsem byla potěšena, jak jejím přístupem a hlavně vynikající masáží v příjemném prostředí. Pokud navštívíme Třeboň i v příštím roce, tak první cesta povede určitě k ní. Ještě jednou děkuji a přeji hodně zdraví a aby se Vám dařilo.
Eva Kofnovcová Eva Kofnovcová z místa Mirošovice wrote on 20.7.2017:
Zdravím, před více jak rokem jste mě zbavila třičtvrtě roku trvající bolesti v pravém rameni. Bolest se už nevrátila. Máte zlaté ruce. Doporučila jsem vás i svým známým. Ráda bych si k vám do Třeboně zase zajela, ale stále pečuji o svého starého tatínka (92 let). Mějte se hezky. Eva Kofnovcová.
Vladimír Vladimír wrote on 19.4.2017:
Dobrý den, již druhý rok navštěvujeme Třeboň a Bertiny lázně, ale letos poprvé, jsme dostali nábídku na masáže v solné jeskyni, paní Marcely. Takový krásný přístup, jaký má paní Marcela, to se opravdu nevidí. Člověk si u ní opravdu odpočine, řekl bych že si tam člověk vyčistí i mozek, v nezávazném hovoru, jak tu již bylo psáno, zapomenete na všední starosti a oddáváte se slasti vyvolané dotyky jejích rukou. Doufám, že se brzy vrátím pod její ruce, děkujeme paní Marcelko. Přál bych Vám hodně dlouho takového elánu jakým oplýváte. Láďa a Kája z Prahy. Těšíme se na další setkání.
Růžena Růžena z místa Ledenice wrote on 27.11.2016:
Dobrý den, již téměř rok využívám služeb paní Marcelky. Ani ne tak pro bolest, ale pro radost. Od ní připravená koupel, masáž ... to prostě nemá chybu! Ochota, úsměv ráno, v poledne nebo třeba v 9 hod. večer, to se prostě hned tak nevidí. A po skvělé koupeli, úžasné masáži (a nezávazném popovídání si) odpočinek v solné jeskyni.... už se těším na příště. Paní Marcelko, děkuji a přeji ať Vám ta energie dlouououho vydrží. A kdo mi nevěří, dojděte se přesvědčit.
Kamila Kamila z místa Praha 6 wrote on 8.11.2016:
Užili jsme si s manželem oba perfektní relax. Paní masérka je krásný člověk a ruce - ty pozlatit :-). Odblokovala mi vše, co mě léta trápilo a krásně jsme si k tomu navíc popovídaly. Škoda, že nemohu jezdit častěji. Tuhle očistu těla i duše opravdu doporučuji všem. A Vám, paní Marcelko, mockrát děkuji a přeji vše dobré.
MAJKA MAJKA z místa NOVOSEDLY NAD NEZARKOU wrote on 25.10.2016:
UZASNA PANI MASERKA, OCHOTNA A PORADI S PROBLEMEM, MUZU VSEM JEN DOPORUCIT.
Jana a Štefan Jana a Štefan z místa Louny wrote on 6.10.2016:
Dobrý den, nemůžu jinak než se ztotožnit se spoustou velice spokojených návštěvníku třeboňské solné jeskyně! Sami jsme navštívili toto místo a byla to dobrá volba! Moc děkujeme za odbornou masáž, určitě nebyla poslední, pojedeme tam ještě letos! Moc děkujeme a zdravíme.
Ryzcovi Ryzcovi z místa Mníšek pod Brdy wrote on 16.9.2016:
Na masáže a koupele jezdíme s manželem pravidelně, velmi nám to pomáhá k celkové regeneraci. Vždy se moc těšíme, vše je super. Stojí to opravdu za tu cestu/150km/, kterou vždy absolvujeme.
Šaškovi Šaškovi z místa Plzeň wrote on 7.9.2016:
Před týdnem jsme navštívili v rámci relaxačního balíčku pro seniory solnou jeskyni a absolvovali rašelinovou koupel. Byli jsme velice spokojení s přístupem a službami paní Ing. M. Milotové. Děkujeme a přejeme hodně zdaru v práci.