Masáže, koupele, zábaly, solná jeskyně, poradenství v Třeboni

Napište nový záznam do knihy návštěv

 
 
 
 
 
 
 
 
Položky označené * jsou povinné.
Váš e-mail nebude publikován.
Zdůvodů bezpečnosti ukládáme IP adresu 54.166.245.10.
Váš příspěvek bude zobrazen v knize návštěv poté, co jej zrevidujeme.
Vyhrazujeme si právo editovat, smazat nebo nepublikovat některé příspěvky.
38 entries.
Martina Martina z místa Chropyně wrote on 25.4.2018:
Milá paní Marcelko, Vaše úžasné ruce a zlaté srdce byly pro mne přesně to, co moje bolavá záda potřebovala. Mockrát Vám děkuji Martina 😍👍
Zdenka Kopecká Zdenka Kopecká z místa Teplice wrote on 24.4.2018:
Pro mne a moji kamarádku milý zážitek - přišly jsme rozlámané a unavené a odcházely nabité tou nejlepší energií - velice Vám děkujeme za příjemně strávenou dobu, za Vaše léčivé ruce a milý úsměv! Těšíme se na příště! Ať se Vám daří! Zdenka
Roman Roman z místa Třeboňsko wrote on 14.3.2018:
Níže popsané v této knize mohu jen potvrdit. Kromě příjemného prostředí i přístupu paní masérky má človíček dosti času nejen vnímat příjemnou a uvolňující masáž, ale užívat si jak s oblibou říkám "vyčištění šuplíků v hlavě." Nikam se nechvátá, protože nikde nečekají další nervozní zákazníci,..., prostě vše je v klidu, v pohodě a na vše dost času. Už nesmrtelný Platón říkal: „Největší chybou lékařů je, že se snaží léčit tělo, aniž by léčili duši. Přitom tělo a duše jedno jsou. Nelze je léčit odděleně.“ Zde u paní Marcelky by jistě řecký filosof zaplesal.
Ladislava Ladislava z místa Makotrasy wrote on 3.3.2018:
Moc dekujeme za skvelou masaz pani Marcely. Ja i moje dcera jsme byly naprosto nadsene. A to nejen z bajecne masaze, ale hlavne z lidskeho pristupu pani maserky a jejiho smyslu pro humor. Solna jeskyne taktez vynikajici. Navstivila jsem jich uz docela hodne a nikde nebyl efekt tak intenzivni. Dekujeme.
Libuše a Ivan Barochovi Libuše a Ivan Barochovi z místa Klatovy wrote on 21.2.2018:
Dobrý večer, i my se přidáváme k dlouhému zástupu velice spokojených návštěvníku třeboňské solné jeskyně! Na doporučení jsme navštívili toto místo a byli jsme nadšeni . Paní Milotová ,moc děkujeme za velmi příjemné chvíle strávené s Vámi, nejen úžasné masáže a příjemné koupele, ale hlavně tu nádhernou pohodu. Rádi se budeme vracet.Moc děkujeme a zdravíme.
Zlatka Barešová Zlatka Barešová z místa Hradec Králové wrote on 8.8.2017:
Děkuji Marcelko za příjemné chvíle v solné jeskyni, blahodárnou koupel s rašelinovým extraktem a tělu i duši prospěšné masáže. Ráda se sem budu vracet.
Marie Lhotová Marie Lhotová z místa Velké Meziříčí wrote on 28.7.2017:
Dobrý večer, při našem dovolenkovém pobytu v krásné Třeboni jsem si zašla na masáž k paní Ing. M. Milotové. Doporučuji všem, protože setkání s paní Milotovou a zejména její masáž byla opravdu neuvěřitelná. Velmi jsem byla potěšena, jak jejím přístupem a hlavně vynikající masáží v příjemném prostředí. Pokud navštívíme Třeboň i v příštím roce, tak první cesta povede určitě k ní. Ještě jednou děkuji a přeji hodně zdraví a aby se Vám dařilo.
Eva Kofnovcová Eva Kofnovcová z místa Mirošovice wrote on 20.7.2017:
Zdravím, před více jak rokem jste mě zbavila třičtvrtě roku trvající bolesti v pravém rameni. Bolest se už nevrátila. Máte zlaté ruce. Doporučila jsem vás i svým známým. Ráda bych si k vám do Třeboně zase zajela, ale stále pečuji o svého starého tatínka (92 let). Mějte se hezky. Eva Kofnovcová.
Vladimír Vladimír wrote on 19.4.2017:
Dobrý den, již druhý rok navštěvujeme Třeboň a Bertiny lázně, ale letos poprvé, jsme dostali nábídku na masáže v solné jeskyni, paní Marcely. Takový krásný přístup, jaký má paní Marcela, to se opravdu nevidí. Člověk si u ní opravdu odpočine, řekl bych že si tam člověk vyčistí i mozek, v nezávazném hovoru, jak tu již bylo psáno, zapomenete na všední starosti a oddáváte se slasti vyvolané dotyky jejích rukou. Doufám, že se brzy vrátím pod její ruce, děkujeme paní Marcelko. Přál bych Vám hodně dlouho takového elánu jakým oplýváte. Láďa a Kája z Prahy. Těšíme se na další setkání.
Růžena Růžena z místa Ledenice wrote on 27.11.2016:
Dobrý den, již téměř rok využívám služeb paní Marcelky. Ani ne tak pro bolest, ale pro radost. Od ní připravená koupel, masáž ... to prostě nemá chybu! Ochota, úsměv ráno, v poledne nebo třeba v 9 hod. večer, to se prostě hned tak nevidí. A po skvělé koupeli, úžasné masáži (a nezávazném popovídání si) odpočinek v solné jeskyni.... už se těším na příště. Paní Marcelko, děkuji a přeji ať Vám ta energie dlouououho vydrží. A kdo mi nevěří, dojděte se přesvědčit.
Kamila Kamila z místa Praha 6 wrote on 8.11.2016:
Užili jsme si s manželem oba perfektní relax. Paní masérka je krásný člověk a ruce - ty pozlatit :-). Odblokovala mi vše, co mě léta trápilo a krásně jsme si k tomu navíc popovídaly. Škoda, že nemohu jezdit častěji. Tuhle očistu těla i duše opravdu doporučuji všem. A Vám, paní Marcelko, mockrát děkuji a přeji vše dobré.
MAJKA MAJKA z místa NOVOSEDLY NAD NEZARKOU wrote on 25.10.2016:
UZASNA PANI MASERKA, OCHOTNA A PORADI S PROBLEMEM, MUZU VSEM JEN DOPORUCIT.
Jana a Štefan Jana a Štefan z místa Louny wrote on 6.10.2016:
Dobrý den, nemůžu jinak než se ztotožnit se spoustou velice spokojených návštěvníku třeboňské solné jeskyně! Sami jsme navštívili toto místo a byla to dobrá volba! Moc děkujeme za odbornou masáž, určitě nebyla poslední, pojedeme tam ještě letos! Moc děkujeme a zdravíme.
Ryzcovi Ryzcovi z místa Mníšek pod Brdy wrote on 16.9.2016:
Na masáže a koupele jezdíme s manželem pravidelně, velmi nám to pomáhá k celkové regeneraci. Vždy se moc těšíme, vše je super. Stojí to opravdu za tu cestu/150km/, kterou vždy absolvujeme.
Šaškovi Šaškovi z místa Plzeň wrote on 7.9.2016:
Před týdnem jsme navštívili v rámci relaxačního balíčku pro seniory solnou jeskyni a absolvovali rašelinovou koupel. Byli jsme velice spokojení s přístupem a službami paní Ing. M. Milotové. Děkujeme a přejeme hodně zdaru v práci.
Jan Jan z místa Ledenice wrote on 4.9.2016:
Dobrý den, včera jsem byl opět v solné jeskyni.. Dopřál jsem si rašelinový zábal a pak ještě masáž s Úžasnou paní masérkou. Má moc šikovné ruce, opět jsem si pěkně popovídal a hlavně po proceduře se člověk cítí o 20 let mladší... To nepíši o tom, že si připadáte jak doma u maminky... Ještě jednou Vřele doporučuji..:-) Honza
Jan Jan z místa Ledenice wrote on 28.8.2016:
Dobrý večer, solnou jeskyni a šikovnou paní masérku Vřele Doporučuji Všem... 🙂 Je Velice šikovná a ještě si člověk pěkně popovídá... 🙂 A co dělají bolavá záda..? Nebolí a cítím se skvěle... 🙂 Honza
Jožka a Simča Jožka a Simča z místa Mikulov (Pálava) 🙂 wrote on 21.8.2016:
Příjemná obsluha s velkým smyslem pro humor a šikovnýma rukama a hlavně velkou znalostí svého oboru způsobila, že jsme měli nádherný zážitek na celý život a hlavně velké antistresové uvolnění a skvělých pár čtvrtečních hodin 🙂 plus vznik přátelství, takže co si více přát. Zdravíme a pozdravujem z jižní Moravy...
Lenka Lenka z místa Praha wrote on 21.7.2016:
Na doporučení jsem vyzkoušela masáž od p. Milotové. Byla jsem nadšena , úžasná úleva a uvolnění. Moc doporučuji.
František a Petra František a Petra z místa Dlouhá Brtnice wrote on 28.6.2016:
Krásný den, při našich toulkách překrásnou Třeboní jsme se také zastavili v solné jeskyni. Všichni na nás byli moc milí. Manželovi solná jeskyně velice pomohla na kožní problém a já jsem se cítila jako znovuzrozená. Tuto solnou jeskyni velmi doporučuji a rozhodně se sem zase vrátíme! S pozdravem Petra a František Zažímalovi