Masáže, koupele, zábaly, solná jeskyně, poradenství v Třeboni

Napište nový záznam do knihy návštěv

 
 
 
 
 
 
 
Položky označené * jsou povinné.
Váš e-mail nebude publikován.
Zdůvodů bezpečnosti ukládáme IP adresu 3.236.145.153.
Váš příspěvek bude zobrazen v knize návštěv poté, co jej zrevidujeme.
Vyhrazujeme si právo editovat, smazat nebo nepublikovat některé příspěvky.
53 entries.
Dana Babunkova Dana Babunkova from Studénka wrote on 30.6.2023
Dnešní návštěva, skvělý zážitek. Úžasná masáž a profesionální přístup všem doporučuji.
Žaneta Uhrová Žaneta Uhrová from Praha wrote on 26.5.2023
Dobrý den, Dnešní návštěva u paní masérky Marcely byla opět [už po třetí:-)] Naprosto skvělá!!!Relax a úleva pro unavené nohy a záda;-))) Moc děkuji za příjemný zážitek a vřele doporučuji při návštěve Třeboně;-)))
Ivana Zelenková Ivana Zelenková from Nechvalice wrote on 2.5.2023
Dobrý den,ještě jednou bych ráda touto cestou poděkovala paní masérce za skvělé služby. Byli jsme opravdu velice spokojeni s masáží,zábalem i pobytem v solné jeskyni.Pokud to vyjde, přijedeme znovu. Zdraví manželé Zelenkovi
Žaneta Žaneta from Praha wrote on 13.5.2022
Po roce jsem opět navštívila paní masérku Marcelu a opět skvělá a poctivá masáž zad, šíje a dol. končetin ;-)))
Jaroslav Procházka Jaroslav Procházka from Lovosice wrote on 1.9.2021
Dnes 1.9.2021 jsem si opravdu užil hodinku masáže a jsem opravdu spokojen. Příjemné prostředí a paní masérka,no co říct,vřele doporučuji.
Veronika Hack Veronika Hack from Ústí nad Labem wrote on 7.11.2019
Dnes přátelé, jsme s manželem zažili nejúžasnější masáž v solné jeskyni, jaká je jen možná. Paní Marcelka je naprosto úžasná masérka, ta její energie a ty úžasné ruce, s námi udělaly divy. S manželem trpíme na bolesti bederní páteře, po masáži v solné jeskyni od paní Marcelky se nám výrazně ulevilo. Byl to neuvěřitelný zážitek, jak souhra energií z jeskyně, tak energie paní Marcelky. Nedá se slovy popsat, jak skvělá a citlivá bytost paní Marcelka je. Obdivuji Váš elán a nasazení, moc rádi se za Vámi vrátíme. Ještě jednou mnohokrát děkujeme a přejeme mnoho úspěchů a zdraví. Verunka a Fanoušek Hack z Ústí nad Labem :-*
Zdeněk Zdeněk from Znojmo wrote on 23.9.2019
Děkujeme za příjemnou péči, kterou jste nám věnovala během našeho prodlouženého relaxačního víkendu. Hezky jsme se u vás "vybahnili" ve vaně ve slatinné lázni a potom jsme si užili masáže na našich poničených zádových partiích. Také odpočinek v solné jeskyni byl pro naše nervy léčivý a hezky jsme si při tom všem s vámi povykládali. Kousek Vaší nezkrotné energie jsme si odnesli s sebou, doufejme, že vám nebude chybět pro ostatní vaše hosty... Díky moc a někdy zase na shledanou!
Jindřich Novák Jindřich Novák from Praha wrote on 21.8.2019
Nevím, kde berete tu spoustu energie, ale na své klienty ji přenášíte velmi spolehlivě. Poprvé jsem zažil masáž, která byla to pravé ořechové. We are very satisfied with our visit at this place. The massage was in one word: GREAT.
Dana Dana from Praha wrote on 1.2.2019
Odborně provedená masáž, profesionální přístup, krásné prostředí v solné jeskyni. Po masáži u pí. Milotové se budete cítit skvěle a budete se vracet jako my s manželem. Jezdíme za ní na masáže až z Prahy. Zbavila nás našich zdravotních problémů, které před tím žádný masér neodstranil. Zhubla jsem 7 kg. Prostě úžasná masáž od úžasného člověka. Vyzkoušejte, vřele doporučuji. Dana 🙂
Petra Petra from Praha wrote on 28.1.2019
Děkujeme za koupel, masáž i posezení v jeskyni, bylo to moc fajn a přispělo významně k pohodě při našem odpočinkovém víkendu v Třeboni. Rádi si to někdy zopakujeme! Zdravíme srdečně, Petra a Kuba
Hanka Hanka from Jindřichův Hradec wrote on 1.12.2018
I já se připojuji k velké řadě spokojených lidiček. Při prvním vstupu do "království " :))) paní ing. Milotové jsem byla jak Alenka v říši divů - neuvěřitelná pohoda dýchá ze všech koutů, takové opravdové odpočinutí od života, které umocňuje paní Marcelka svou osobností. Je to veliká znalkyně lidského těla, ale také lidské duše, kterou dokáže pohladit, vždy s úsměvem na rtech. Má můj velký dík, obdiv a vždy se na její "zlaté ručičky" moje zubožená záda těší. Vřele všem doporučuji. Vzácná to žena, řekla by babička :)))
Soňa Soňa from Pardubice wrote on 17.7.2018
Marcelko, moc Vám děkuji za úžasnou masáž, která mě postavila na nohy, také za krásný lidský přístup, který v dnešní době bohužel není samozřejmostí, a také s poděkováním se připojuje i můj manžel, za super masáž v solné jeskyni, rádi se k Vám budeme vracet. Přejeme Vám mnoho spokojených zákazníků, také hodně zdraví a štěstí Soňa a Oldřich z Pardubic
Vendulka Vendulka from České Budějovice wrote on 21.6.2018
Milá Marcelko, děkuji za krásné prostředí v solné jeskyni, za odebrání ,,batohu" z mých zad, kdy se dostavila neuvěřitelná úleva, za skvělé popovídání. Brzy mě tam máte znova a moc se těším! Vendulka + kluk fousatý
Jitka Jitka from Praha 6 wrote on 20.6.2018
Jo to skvělé, mohu jen doporučit .....
Míra Míra from Veselí wrote on 23.5.2018
Touto cestou bych chtěl poděkovat paní Marcelce za její zlaté ruce, neboť jak jí vždy říkám "moje záda se na Vás neskonale těší". Takových lidí je na světě málo jako je paní Marcelka, je takové naše sluníčko: pohladí po těle i na duši, i když na ni poznám, že jí občas samotné do zpěvu také není, nic na sobě nedá znát a okamžitě se snaží vytvořit příjemnou náladu, a to nejen hudbou, ale i svým osobním přístupem a jak jsem již zmiňoval hlavně má zlaté ruce, bez kterých by má záda již dávno zkolabovala. Moc Vám paní Marcelko děkuji a i nadále budu Váš vděčný zákazník.
Martina Martina from Chropyně wrote on 25.4.2018
Milá paní Marcelko, Vaše úžasné ruce a zlaté srdce byly pro mne přesně to, co moje bolavá záda potřebovala. Mockrát Vám děkuji Martina 😍👍
Zdenka Kopecká Zdenka Kopecká from Teplice wrote on 24.4.2018
Pro mne a moji kamarádku milý zážitek - přišly jsme rozlámané a unavené a odcházely nabité tou nejlepší energií - velice Vám děkujeme za příjemně strávenou dobu, za Vaše léčivé ruce a milý úsměv! Těšíme se na příště! Ať se Vám daří! Zdenka
Roman Roman from Třeboňsko wrote on 14.3.2018
Níže popsané v této knize mohu jen potvrdit. Kromě příjemného prostředí i přístupu paní masérky má človíček dosti času nejen vnímat příjemnou a uvolňující masáž, ale užívat si jak s oblibou říkám "vyčištění šuplíků v hlavě." Nikam se nechvátá, protože nikde nečekají další nervozní zákazníci,..., prostě vše je v klidu, v pohodě a na vše dost času. Už nesmrtelný Platón říkal: „Největší chybou lékařů je, že se snaží léčit tělo, aniž by léčili duši. Přitom tělo a duše jedno jsou. Nelze je léčit odděleně.“ Zde u paní Marcelky by jistě řecký filosof zaplesal.
Ladislava Ladislava from Makotrasy wrote on 3.3.2018
Moc dekujeme za skvelou masaz pani Marcely. Ja i moje dcera jsme byly naprosto nadsene. A to nejen z bajecne masaze, ale hlavne z lidskeho pristupu pani maserky a jejiho smyslu pro humor. Solna jeskyne taktez vynikajici. Navstivila jsem jich uz docela hodne a nikde nebyl efekt tak intenzivni. Dekujeme.
Libuše a Ivan Barochovi Libuše a Ivan Barochovi from Klatovy wrote on 21.2.2018
Dobrý večer, i my se přidáváme k dlouhému zástupu velice spokojených návštěvníku třeboňské solné jeskyně! Na doporučení jsme navštívili toto místo a byli jsme nadšeni . Paní Milotová ,moc děkujeme za velmi příjemné chvíle strávené s Vámi, nejen úžasné masáže a příjemné koupele, ale hlavně tu nádhernou pohodu. Rádi se budeme vracet.Moc děkujeme a zdravíme.
Zlatka Barešová Zlatka Barešová from Hradec Králové wrote on 8.8.2017
Děkuji Marcelko za příjemné chvíle v solné jeskyni, blahodárnou koupel s rašelinovým extraktem a tělu i duši prospěšné masáže. Ráda se sem budu vracet.
Marie Lhotová Marie Lhotová from Velké Meziříčí wrote on 28.7.2017
Dobrý večer, při našem dovolenkovém pobytu v krásné Třeboni jsem si zašla na masáž k paní Ing. M. Milotové. Doporučuji všem, protože setkání s paní Milotovou a zejména její masáž byla opravdu neuvěřitelná. Velmi jsem byla potěšena, jak jejím přístupem a hlavně vynikající masáží v příjemném prostředí. Pokud navštívíme Třeboň i v příštím roce, tak první cesta povede určitě k ní. Ještě jednou děkuji a přeji hodně zdraví a aby se Vám dařilo.
Eva Kofnovcová Eva Kofnovcová from Mirošovice wrote on 20.7.2017
Zdravím, před více jak rokem jste mě zbavila třičtvrtě roku trvající bolesti v pravém rameni. Bolest se už nevrátila. Máte zlaté ruce. Doporučila jsem vás i svým známým. Ráda bych si k vám do Třeboně zase zajela, ale stále pečuji o svého starého tatínka (92 let). Mějte se hezky. Eva Kofnovcová.
Vladimír Vladimír wrote on 19.4.2017
Dobrý den, již druhý rok navštěvujeme Třeboň a Bertiny lázně, ale letos poprvé, jsme dostali nábídku na masáže v solné jeskyni, paní Marcely. Takový krásný přístup, jaký má paní Marcela, to se opravdu nevidí. Člověk si u ní opravdu odpočine, řekl bych že si tam člověk vyčistí i mozek, v nezávazném hovoru, jak tu již bylo psáno, zapomenete na všední starosti a oddáváte se slasti vyvolané dotyky jejích rukou. Doufám, že se brzy vrátím pod její ruce, děkujeme paní Marcelko. Přál bych Vám hodně dlouho takového elánu jakým oplýváte. Láďa a Kája z Prahy. Těšíme se na další setkání.
Růžena Růžena from Ledenice wrote on 27.11.2016
Dobrý den, již téměř rok využívám služeb paní Marcelky. Ani ne tak pro bolest, ale pro radost. Od ní připravená koupel, masáž ... to prostě nemá chybu! Ochota, úsměv ráno, v poledne nebo třeba v 9 hod. večer, to se prostě hned tak nevidí. A po skvělé koupeli, úžasné masáži (a nezávazném popovídání si) odpočinek v solné jeskyni.... už se těším na příště. Paní Marcelko, děkuji a přeji ať Vám ta energie dlouououho vydrží. A kdo mi nevěří, dojděte se přesvědčit.
Kamila Kamila from Praha 6 wrote on 8.11.2016
Užili jsme si s manželem oba perfektní relax. Paní masérka je krásný člověk a ruce - ty pozlatit :-). Odblokovala mi vše, co mě léta trápilo a krásně jsme si k tomu navíc popovídaly. Škoda, že nemohu jezdit častěji. Tuhle očistu těla i duše opravdu doporučuji všem. A Vám, paní Marcelko, mockrát děkuji a přeji vše dobré.
MAJKA MAJKA from NOVOSEDLY NAD NEZARKOU wrote on 25.10.2016
UZASNA PANI MASERKA, OCHOTNA A PORADI S PROBLEMEM, MUZU VSEM JEN DOPORUCIT.
Jana a Štefan Jana a Štefan from Louny wrote on 6.10.2016
Dobrý den, nemůžu jinak než se ztotožnit se spoustou velice spokojených návštěvníku třeboňské solné jeskyně! Sami jsme navštívili toto místo a byla to dobrá volba! Moc děkujeme za odbornou masáž, určitě nebyla poslední, pojedeme tam ještě letos! Moc děkujeme a zdravíme.
Ryzcovi Ryzcovi from Mníšek pod Brdy wrote on 16.9.2016
Na masáže a koupele jezdíme s manželem pravidelně, velmi nám to pomáhá k celkové regeneraci. Vždy se moc těšíme, vše je super. Stojí to opravdu za tu cestu/150km/, kterou vždy absolvujeme.
Šaškovi Šaškovi from Plzeň wrote on 7.9.2016
Před týdnem jsme navštívili v rámci relaxačního balíčku pro seniory solnou jeskyni a absolvovali rašelinovou koupel. Byli jsme velice spokojení s přístupem a službami paní Ing. M. Milotové. Děkujeme a přejeme hodně zdaru v práci.
Jan Jan from Ledenice wrote on 4.9.2016
Dobrý den, včera jsem byl opět v solné jeskyni.. Dopřál jsem si rašelinový zábal a pak ještě masáž s Úžasnou paní masérkou. Má moc šikovné ruce, opět jsem si pěkně popovídal a hlavně po proceduře se člověk cítí o 20 let mladší... To nepíši o tom, že si připadáte jak doma u maminky... Ještě jednou Vřele doporučuji..:-) Honza
Jan Jan from Ledenice wrote on 28.8.2016
Dobrý večer, solnou jeskyni a šikovnou paní masérku Vřele Doporučuji Všem... 🙂 Je Velice šikovná a ještě si člověk pěkně popovídá... 🙂 A co dělají bolavá záda..? Nebolí a cítím se skvěle... 🙂 Honza
Jožka a Simča Jožka a Simča from Mikulov (Pálava) 🙂 wrote on 21.8.2016
Příjemná obsluha s velkým smyslem pro humor a šikovnýma rukama a hlavně velkou znalostí svého oboru způsobila, že jsme měli nádherný zážitek na celý život a hlavně velké antistresové uvolnění a skvělých pár čtvrtečních hodin 🙂 plus vznik přátelství, takže co si více přát. Zdravíme a pozdravujem z jižní Moravy...
Lenka Lenka from Praha wrote on 21.7.2016
Na doporučení jsem vyzkoušela masáž od p. Milotové. Byla jsem nadšena , úžasná úleva a uvolnění. Moc doporučuji.
František a Petra František a Petra from Dlouhá Brtnice wrote on 28.6.2016
Krásný den, při našich toulkách překrásnou Třeboní jsme se také zastavili v solné jeskyni. Všichni na nás byli moc milí. Manželovi solná jeskyně velice pomohla na kožní problém a já jsem se cítila jako znovuzrozená. Tuto solnou jeskyni velmi doporučuji a rozhodně se sem zase vrátíme! S pozdravem Petra a František Zažímalovi
Josef a Marie Josef a Marie from Žďár nad Sázavou wrote on 16.5.2016
Zdravíme, v minulých dnech jsme navštívili v Třeboni solnou jeskyni a paní masérku Milotovou. Byli jsme velice spokojeni, je to úžasná a velice milá paní. Manžela zbavila po dvou masážích bolesti zad. Moc děkujeme!!! 🙂
Eva Kofnovcová Eva Kofnovcová wrote on 24.4.2016
Zdravím, před týdnem jste mě zbavila třičtvrtě roku trvající bolesti v pravém rameni. Je to obrovská úleva. Strašně moc Vám děkuji a přeji Vám jen to nejlepší, ať se Vám daří!
Petr Petr from Hluboká nad Vltavou wrote on 4.4.2016
1.4. jsem absolvoval masáž zad a nohou spolu s pobytem v solné jeskyni u paní Marcelky (ne nebyl to apríl). Druhý den jsem běžel v Praze půlmaraton. Letos poprvé jsem poznal, jak důležitá tato masáž byla. Vždy jsem po 21 km běhu velice trpěl, ale v sobotu moje tělo fungovalo úplně jinak. Samozřejmě, že únava byla, ale ne utrpení. Chci všem tuto dámu, její skvělé služby a zlaté ručičky jen doporučit.
Fikarovi Fikarovi wrote on 20.3.2016
Prožili jsme týden plny péče, milé společnosti a odpočinku. Těšíme se na další shledáni.
Věra S. Věra S. from Lišov wrote on 23.2.2016
Super pobyt ve Vaší solné jeskyňce, všem známým určitě doporučím. Děkuji.
Eva Kubátová Eva Kubátová wrote on 13.2.2016
Naprostá spokojenost, skvěle služby i personál 🙂 super zprijemneni pobytu v krásné Třeboni. Všem vřele doporučuji. 🙂
Marie Marie from Pardubice wrote on 29.1.2016
Vynikající masáž, poradenství. Moc se mi ulevilo od bolesti. Byla jsem pouze navštívit sestru, která je v lázních, škoda, že pani Marcelka je tak daleko.
Vladimír a Iva Vladimír a Iva from J.Hradec wrote on 29.1.2016
Naprostá spokojenost, vždy při pobytu v Třeboni využíváme zlaté ručičky pani masérky. Všem vřele doporučujeme a děkujeme.
Marie Marie from Příbram wrote on 26.1.2016
Masáže i zábaly jsou úžasné. Solná jeskyně nám velice vyhovuje. Paní masérka má zlaté ručičky. Rádi do Třeboně k paní Marcelce jezdíme.
Alena Alena from Lišov wrote on 21.1.2016
Solná jeskyně je úžasná a podle nás nejlepší v okolí. Ještě ráno cítíme z oblečení i z vlasů sůl, což se nám jinde opravdu nestalo. I děti jednohlasně volí vždy Třeboň! A paní je tam absolutně nejlepší. Spokojenost.
Petra Petra from Třeboň wrote on 12.1.2016
Naprosto fantastická koupel s masáží, hezké prostředí, milá paní masérka, která mi věnovala spoustu svého času. Určitě doporučuji a znovu se ráda vrátím. Děkuji Petra
Pavel Pavel from Borovany wrote on 10.1.2016
Příjemně strávená hodinka v solné jeskyni. Milá a ochotná paní masérka.
Lenka Lenka from Liberec wrote on 22.12.2015
Strávili jsme úžasné 2 dny s paní Marcelkou, která nám věnovala spoustu svého času, moc jí za to děkujeme a přejeme nádherné a pohodové vánoční svátky. Solná jeskyně je úžasná, rašelinová koupel a masáž taktéž. Skvěle jsme si odpočinuli a načerpali spoustu energie. Doporučuji všem.
Zubařka z Prahy Zubařka z Prahy wrote on 19.11.2015
Úžasné místo...úžasná paní a úžasná masáž...co víc si přát 🙂 doporučuji každému kdo si jede do Třeboně odpočinout a načerpat energii 🙂 !
Jitka Jitka from Most wrote on 11.11.2015
Moc děkuji za krásné chvíle strávené ve vaší solné jeskyni. Bylo to velmi příjemné. Zároveň jsem byla moc spokojená s relaxační masáží... Všem doporučuji!!!
Liběna Liběna from Plzeň wrote on 6.11.2015
Paní masérka byla moc příjemná, masáž krásně relaxační. Škoda, že čas tak rychle ubíhal.
Lubomír Lubomír from Třebíč wrote on 31.10.2015
Moc příjemné.
Gaia Gaia from České Budějovice wrote on 22.10.2015
...úžasné odpočinutí